Podczas spotkania poruszymy [m.in]m.in.:
  • Przykłady prawdziwych incydentów z wykorzystaniem deepfake – w Polsce i na Świecie
  • Jak działają deepfake’i i dlaczego są tak trudne do wykrycia?
  • Potencjalne skutki dla samorządów, firm i instytucji publicznych
  • Aspekty prawne i odpowiedzialność karna
  • Jak budować prawdziwą odporność organizacji na dezinformację?
Dla kogo?

Webinar skierowany jest do: CIO, CISO, CSO, dyrektorów IT, ekspertów ds. cyberbezpieczeństwa, przedstawicieli instytucji publicznych, samorządów i firm.

 

Prelegenci:

 

Janusz Cieszyński

Minister cyfryzacji w 2023 r. Odpowiadał [m.in]m.in. za wdrożenie mObywatela 2.0, mDowodu i programów rozwoju światłowodów.

 

Wojciech Twaróg

Dyrektor ds. Cyberbezpieczeństwa, Nationale – Nederlanden. Od ponad 20 lat związany z branżą IT, a przez ostatnie 7 lat zajmuje się ściśle cyberbezpieczeństwem

 

prof. Marlena Sakowska – Baryła

Profesor UŁ, radczyni prawna, partnerka w Sakowska-Baryła, Czaplińska Kancelarii Radców Prawnych Sp. p., redaktorka naczelna „ABI Expert”, Znalazła się na „Liście 25 najlepszych prawniczek w biznesie” magazynu „Forbes Women”. Wpisana na „Listę 100 Osób, które w 2023 r. w wyróżniający sposób przyczyniły się do podniesienia umiejętności cyfrowych obywateli w Polsce”.

 

Jan Kostrzewa

Co Founder B3 CyberSecurity. Ekspert z certyfikatami m. in. CISSP. Przez wiele tak pełnił funkcje Dyrektor Biura Cyberbezpieczeństwa w Ministerstwie Sprawiedliwości oraz Centrum Cyberbezpieczeństwa. Współtwórca pierwszego polskiego satelity PW-Sat, autor publikacji z zakresu AI i bezpieczeństwa informacji.