Jak opowiadać o błędach i porażkach na rozmowie rekrutacyjnej?

Nikt nie lubi rozmawiać o swoich porażkach, zarówno tych dotyczących swojego życia osobistego, jak i zawodowego. Wracanie myślami do chwil, gdy nasze starania spełzły na niczym lub kiedy zawiedliśmy ważne dla nas osoby, nie jest niczym przyjemnym. Coraz częściej jednak, pytania dotyczące właśnie porażki pojawiają się podczas rozmów kwalifikacyjnych. Warto zatem przygotować się na taką możliwość, gdy stajemy przed szansą zdobycia nowej, lepszej pracy.

Podzielę się z Wami odpowiedziami na pytania:
– Z jakiego powodu mogą pojawić się pytania o Twoje błędy i porażki na rozmowie rekrutacyjnej?
– Jak odpowiadać i jak NIE odpowiadać na takie pytania?
– W taki sposób przygotować się do odpowiedzi na pytania o błędy i porażki?
– Co zrobić w razie wpadki w trakcie rozmowy rekrutacyjnej?

Wizualizacja w data science: od raportu do usługi

Wizualizacja danych w Data Science to, po Data Mining, najważniejszy krok w cyklu tworzenia usług opartych na danych. Jest on bezpośrednio związany z finalnym odbiorcą naszych modeli. Wizualizacji danych jest równie blisko do aspektów biznesowych jak i technicznych! W trakcie prelekcji odpowiemy sobie na kilka pytań (jak?, dlaczego?, po co?) i poznamy najważniejsze praktyki przedstawiania wiedzy. A wszystko to w trakcie przeglądu modułów i frameworków do wizualizacji danych, które przydają się analitykom (Python) jak i web developerom (JavaScript).

Czy chatbot może zastąpić doradcę obsługi klienta?

Czy chatbot może zastąpić doradcę obsługi klienta ? Czy obecne rozwiązania botów konwersacyjnych są w stanie wspomóc, a być może zastąpić człowieka ? Czy sztuczna inteligencja to przyszłość, czy zmora klientów? W swojej prezentacji przedstawię czym są boty konwersyjne, jak działają oraz jak wygląda proces przejścia od rozwiązania chat w kierunku chatbot.