CODE{sun}DAY – warsztaty (C#, Java, JavaScript)

Trójmiasto i Tydzień Programisty 08.09.2019, niedziela 10:00-18:00

CODE{sun}DAY to całodzienne warsztaty dla wszystkich tych, którzy chcieliby rozpocząć swoją przygodę z programowaniem lub rozwinąć swoje umiejętności.

W Gdańsku zapraszamy Was na warsztaty z programowania – w programie C#, Java i JavaScript, czyli dla każdego coś dobrego. I, oczywiście, wszystko od podstaw.

JavaScript, Michał Sobański
Podczas warsztatów uczestnicy dowiedzą się czym są obiekty oraz klasy w JavaScripcie. Stworzą kilka funkcji za pomocą których będą manipulowali aktualnym wyglądem oraz stanem aplikacji, dzięki czemu stworzą prostą grę webową. Dowiedzą się, jak wykorzystać JavaScript w codziennej pracy. Poznają różne możliwości tego języka i zobaczą jego wszechstronność.

Java, Wojciech Legawiec
Kod napisany w Javie jest przejrzysty, łatwo sprawdzić jego poprawność i można na nim polegać – nic dziwnego, że właśnie ten język upodobały sobie banki oraz globalni giganci branży IT. Java ma jednak wiele zastosowań i dobrze sprawdza się także w mniejszych projektach, o czym przekonają się uczestnicy warsztatów.

C#, Remigiusz Górtowski
Uczestnicy warsztatów dowiedzą się i sprawdzą, że C# jest wysokopoziomowym, obiektowym językiem programowania ogólnego przeznaczenia, który jest odpowiedzią Microsoftu na Javę. Zdobędą wiedzę praktyczną i teoretyczną.

Organizacyjnie w skrócie:

  • Kiedy: 08.09.2019, 10:00-18:00
  • Gdzie: siedziba Fundacji CODE:ME, al. Wojska Polskiego 41, Gdańsk
  • Za ile: 30 zł, czyli tyle, co pizza, warsztaty gratis!
  • Więcej informacji znajdziesz na www.codeme.pl/codesunday-gdansk