Proszę mi to zautomatyzować

08.09.2022 godz. 18.00-20.00 Fundacja CODE:ME Gdańsk Mirosław Pałysiewicz

Spotkanie w formule HS3 Academy, czyli uczymy się razem: wszyscy od wszystkich. Temat przewodni to automatyzacja: testów i nie tylko. Skupimy się głównie na aplikacjach webowych. Na pierwszy ogień idzie Python + Selenium. Oprócz tego w kolejnych projektach wypróbujemy różne języki (JavaScript, Python, Java) i różne narzędzia (Selenium, Cypress, Pupeteer, WebDriver). Złożymy to do kupy, zepniemy w process Continuous Integration, a co będzie dalej zobaczymy. W międzyczasie pogadamy, popijemy Club Mate i miło spędzimy czas.

To wydarzenie jest wspierane przez MVP Match!

Jeśli jesteście ciekawi co oferują zapraszamy do odwiedzenia ich strony: https://elite.mvpfactory.co/ref?code=KDwmc6E0eT

Mirosław Pałysiewicz

Posiada ponad 16 lat doświadczenia w obszarze zapewnienia jakości oprogramowania. Miał okazję uczestniczyć w różnych projektach informatycznych od małych zespołów skupionych na portalach z grami online przez aplikacje webowe z zakładami sportowymi czy zakupami online po złożone systemy z sektora energetycznego. Obecnie pracuje na stanowisku Test Menadżera w sektorze informacji marketingowej. Od 2012 roku zaangażowany również w szkolenia innych. Jego specjalnością są środowiska testowe, przygotowywanie testów i scenariuszy testowych, a także testowanie responsywnych stron mobilnych. Hobbystycznie zajmuje się technologią druku 3D i IoT. Zaangażowany w działalność trójmiejskiego Hackerpasce’u.