Idziesz dalej! – czyli, jak przejść rekrutację z sukcesem. Webinar o rekrutacji w IT.

online i Tydzień Programisty 07.09.2021, wtorek 18:00-20:00

Idziesz dalej! – czyli wszystko, co musisz wiedzieć o rekrutacji to spotkanie skierowane do osób, które chcą starać się o swoją pierwszą pracę w branży IT, ale:

☑ ilość wymagań w ogłoszeniach ich przeraża,
☑ wydaje im się, że ciągle umieją za mało,
☑ nie wiedzą, co warto wpisać i jak stworzyć dobre CV,
☑ nie mają doświadczenia,
☑ mają problem z rozmowami rekrutacyjnymi…
i… mają pełno innych wymówek, by nie wysyłać swoich CV i nie próbować.

Przyjdź na wydarzenie i pozbądź się wszystkich swoich wątpliwości oraz dowiedz się, co zrobić by Twoje CV zostało zauważone a rozmowa przebiegła po Twojej myśli.

Temat: Daj się zrekrutować.

Prelegentka: Małgorzata Wasilewska
Całe zawodowe życie pomaga w rozwijaniu talentów i przygotowywaniu do zmian. HR w genach, ludzie w sercu. Bada potencjał, konsultuje i prowadzi szkolenia. Przez długie lata była związana z branżą IT. Zrekrutowała setki programistów, testerów i pracowników biurowych. Dbała o ich energię i przygotowywała do roli liderów. Jest entuzjastką dbania o swój rozwój i harmonie. Założycielka grupy Daj się zrekrutować – Grupa dla chcących zmienić pracę.


Temat: Dlaczego Candidate Experience to gra zespołowa
W swoim wystąpieniu chcę przybliżyć temat Candidate Experience: dlaczego jest ważny i nie zależy tylko od rekrutera, ale od całej organizacji. Opowiem również jak o Candidate Experience dbamy w Profil Software.
Prelegentka: Paula Kruszewska
Rekrutacją na pełen etat zajmuje się od 2016 roku, w 2017 zaczęłam rekrutować w IT. Aktualnie pracuje w Profil Software. Od zawsze czułam, że blisko mi również do tematów związanych z Employer Brandigiem i w tym kierunku aktualnie się rozwijam. Miałam okazję tworzyć welcome i culture booki, usprawniać procesy rekrutacyjnej i dbać o pozytywne doświadczenie kandydatów. Prywatnie jestem posiadaczką dwóch psów, a także wielbicielką pieszych wędrówek, książek oraz słowiańskości.