HR Środa: Panel dyskusyjny Scalac: Którędy do IT?

07.09.2022 godz. 18.35 Online

Scalac jest firmą konsultingowo-programistyczną, tworzącą oprogramowanie dla klientów z całego świata. Specjalizuje się w programowaniu funkcyjnym i całościowych rozwiązaniach dla branż takich jak HealthTech czy FinTech. W skład firmy wchodzi 135 osób, w tym zespoły Backend, Frontend, DevOps, QA oraz UX/UI, które wspólnie tworzą najlepsze rozwiązania dla naszych klientów oraz rozwijają wewnętrzne projekty produktowe oraz open-source.

Dariusz Sikorra

Fullstack react i node.js developer Od ponad 2 lat programista frontendowy, pracujący dla Scalac. Swoją przygodę zaczął z C++ na studiach pisząc symulacje m.in. przepływu ciepła w ciałach stałych, czy sortowaniu cząstek w akceleratorach Brał udział w wielu różnorodnych projektach, takich jak: platformy e-learningowe, platformy handlowe czy obecnie management ubezpieczeniami zdrowotnymi na rynku amerykańskim (gdzie pisze aplikacje i zarządza testami e2e). Z wykształcenia fizyk i elektrotechnik, który odnalazł swoje miejsce w świecie IT. W czasie wolnym jeździ po Trójmiejskich lasach na swoim rowerze MTB.

Marta Woźniak-Semeniuk

W IT zaczynała jako testerka, potem przez 2 lata prowadziła przedmiot “Testowanie aplikacji mobilnych” na WSB Wrocław. ISTQB FL, Agile, Test Analyst. Prelegentka meetupów i konferencji polskich i zagranicznych, uczestniczka paneli dyskusyjnych, mentorka na UWr. Obecnie pracuje jako Agile Coach (PSM I) - wspiera ludzi, zespoły i organizacje w szybszym dostarczaniu lepszych produktów, budowaniu dobrych relacji i tworzeniu środowiska pracy, w którym wszyscy czują się dobrze. W świecie IT najbardziej ceni siłę społeczności i dzielenie się doświadczeniem, wiedzą i wątpliwościami. W wolnych chwilach ją spotkać w fotelu z dobrą książką i kotem na kolanach lub na miejskim spacerze z aparatem fotograficznym w ręku.

Aleksandra Lesner

Od 1.5 roku związana z branżą IT. Pomimo krótkiego stażu zajmowała się rekrutacją, employer brandingiem oraz prowadzeniem social media. Z wykształcenia psycholog, w Scalacu zajmuje się szeroko pojętym HRem, organizacją wydarzeń i meetupów. Nałogowo czyta Quorę, uwielbia psy i posiada własną, prywatną dżunglę.

Aleksander Dudek

Programista ze Scalac.io, inwestor krypto i pasjonat psychologii. Nie zapytam, gdzie chcesz być za 5 lat. Zapytaj mnie o dobre samopoczucie w IT ❤.