Hello remote! – Praca zdalna a praca zespołowa. Konferencja online.

online i Tydzień Programisty 13.09.2021, poniedziałek 18:00-20:00

Wszystko co dobre kiedyś się kończy i tak nadchodzi ostatni dzień Tygodnia Programisty – 256 dzień roku -> Dzień Programisty. Kto prowadziłby warsztaty?
Wydarzenie po raz kolejny zakończymy konferencją Hello IT, w tym roku w odsłonie Hello remote!

Od marca 2020 firmy, w których była tak możliwość przeniosły swoje działania do sieci i działają zdalnie. Większość z nich do dzisiaj nie wróciła do biur, część przyjęła system hybrydowy.
Jak praca zdalna wpływa na pracę zespołu? Jaki stosunek do powrotu do biur mają pracownicy? Porozmawiamy o tym z naszymi ekspertami.

Gdy w końcu nastała zdalność o którą tak zawsze zabiegaliśmy. Jak sobie z nią poradziliśmy? Jak sobie z nią radzimy? Jak zmieniła rynek? Czy praca zdalna wyklucza pracę zespołową? To tylko niektóre z pytań na które postara się odpowiedzieć nasza pierwsza prelegentka – Ania Jandy.

Ania Jandy czyli „Brzydka Pani z HR” na codzień lubi prezentować tematy związane z rekrutacją, hr w krzywym zwierciadle. Od ponad 10 lat pomaga firmą znaleźć i zatrzymać to co najcenniejsze w każdej firmie czyli ludzi. Aktualnie Lead Recruiter w firmie produktowej która tworzy swoje produkty z miłości do fanów czyli Fandomie.

Po prezentacji Ani zapraszamy na panel dyskusyjny. Naszymi panelistami będą:
Jarosław Wulnikowski z IHS Markit,

Michał Szulczewski z Scalac,
Senior Frontend Developer i Team Lead w Scalac. Od ponad 7 lat godzi oczekiwania biznesu z ambicjami developerów. Pamięta czasy gdy „prototype” kojarzyło się z dziedziczeniem w JS, a nie prototypem funkcjonalności. Specjalista aplikacji Reactowych, propagator programowania funkcyjnego i statycznie typowanego języka Rescript. Zdalnie pracuje od ponad 4 lat, i uważa, że praca zdalna to nowa jakość życia prywatnego i tworzenia oprogramowania. Gdy nie tworzy software’u zajmuje się hodowlą mrówek.

Ania Jandy z Fandom,


Zapisy tu: https://app.evenea.pl/event/tydzienprogramisty2021/