Zgłaszanie błędów i ficzerów. – Poznań

Poznań i Tydzień Programisty 08.09.2021, środa 17:30-20:30

Jak jest różnica między błędem a ficzerem? Jak zgłosić poprawnie błąd, a jak to wygląda na co dzień. Na warsztatach zobaczysz, jak zgłaszać błędy i ficzery, i sama zaczniesz je zgłaszać.

Jeśli chcesz poznać tajemną sztukę zgłaszania błędów tak, by sam Bill Gates pozazdrościł Tobie zdolności komunikacji odnośnie usterek w systemach. Przyjdź na nasze warsztaty. Zaprezentujemy przykłady z życia, nauczycie się dobrych praktyk ale też poznacie złe nawyki i konsekwencje jakie one niosą za sobą. Nutka teorii musi być ale ogólnie to praktyka praktyka praktyka. Zapraszamy na warsztaty, gdzie omówimy sobie, co warto a czego nie warto. A na koniec mały quiz i do wygrania książka.
Trenerka: Natalia Pawlak
Od czasów wczesnoszkolnych wiązałam swoją przyszłość ze środowiskiem IT. Marzenie to zrealizowałam studiując na Politechnice Poznańskiej na kierunku Informatyka. Swoją zawodową wędrówkę rozpoczęłam kilka lat temu. Na początku było to testowanie, ale gdzieś zawsze pojawiały się stanowiska związane również z koordynacją pracy oraz zarządzaniem ludźmi. Posiadam certyfikacje z zakresu testowania jak i prowadzenia projektów. Stawiam na komunikatywność i indywidualne oraz grupowe docenianie współpracowników, ze wskazaniem ich mocnych stron i odpowiednim ukierunkowaniem. W swoim zespole stawiam na relacje partnerskie bazujące nie tylko na autorytecie przełożonego, ale również rodzinnej atmosferze. W wolnym czasie wraz ze swoją drużyną gram w kobiecą amatorską piłkę nożną jako bramkarka. Pełnię funkcję kapitana, co znajduje przełożenie na budowanie struktury zespołu w pracy.

Szczegóły:
Kiedy? 08.09.2021
Gdzie? FlexDev, Baraniaka 6, Poznań (szczegóły o wejściu podamy w oddzielnym mailu)