CODE{sun}DAY – warsztaty (testowanie, Python, JavaScript)

Poznań i Tydzień Programisty 08.09.2019, niedziela 10:00-18:00

CODE{sun}DAY to całodzienne warsztaty dla wszystkich tych, którzy chcieliby rozpocząć swoją przygodę z programowaniem lub rozwinąć swoje umiejętności.

W Poznaniu zapraszamy Was na warsztaty z programowania razy dwa – w programie Python i JavaScript – i testowanie raz, czyli dla każdego coś dobrego. I, oczywiście, wszystko od podstaw.

JavaScript | Monika Junik
Podczas warsztatów uczestnicy dowiedzą się czym są obiekty oraz klasy w JavaScripcie. Stworzą kilka funkcji za pomocą których będą manipulowali aktualnym wyglądem oraz stanem aplikacji, dzięki czemu stworzą prostą grę webową. Dowiedzą się, jak wykorzystać JavaScript w codziennej pracy. Poznają różne możliwości tego języka i zobaczą jego wszechstronność.

Python | Małgorzata Rita Łyczywek
Warsztaty z Pythona to świetny sposób by zapoznać się z tym popularnym językiem programowania . Na zajęciach poznasz podstawy języka Python i zapoznasz się z możliwościami jakie daje, i bardzo szybko zaczniesz wykorzystywać tę wiedzę.

Podstawy testowania | Robert Ziembicki
Na warsztatach tester opowie o swojej pracy – i będzie to jedyna część wykładowa. Później będzie już sama praktyka, bo tylko tak można nauczyć się testowania. Z książek można poznać podstawy teoretyczne, ale pracodawcy wymagają umiejętności. Dlatego też uczestnicy będą testować aplikacje, zgłaszać błędy, a po każdym ćwiczeniu dostaną informacje zwrotne. Warsztaty pomogą uczestnikom podjąć decyzję czy testowanie jest dla nich i czy mają do niego predyspozycje.

Organizacyjnie w skrócie:

  • Kiedy: 08.09.2019, 10:00-18:00
  • Gdzie: Nobel Tower, Dąbrowskiego 77A, Poznań
  • Za ile: 30 zł, czyli tyle, co pizza, warsztaty gratis!
  • Więcej informacji znajdziesz na www.codeme.pl/codesunday-poznan