W 256. dzień roku, a więc już 13 września 2023 r., na całym świecie jest obchodzony Dzień Programisty. Jako pasjonaci programowania postanowiliśmy wydłużyć to święto i zorganizować Tydzień Programisty w dniach 6 – 13 września 2023!

We wrześniu 2022 r. będziemy organizować spotkania, warsztaty i prelekcje związane z szeroko pojętą branżą IT. Dzięki różnorodności tematów oraz partnerów stworzymy przestrzeń, w której przyszli i obecni programiści, pracodawcy, inwestorzy oraz eksperci będą mogli poznać się i nauczyć się od siebie jak najwięcej.

Slide

„Tydzień Programisty, to ważne wydarzenie dla całego regionu. Promuje Pomorskie i pomaga w podnoszeniu jakości oferowanych przez firmy usług. Wierzę, że tego typu działania przynoszą bardzo pozytywne rezultaty i warto tego rodzaju inicjatywy wspierać.”

Bartosz Wojtasiak, Project Manager Foreign Direct Investment, Invest in Pomerania

Slide

„Starter, jako przestrzeń dla rozwoju młodych firm i miejsce gdzie edukacja odgrywa znacząca rolę, z przyjemnością wspiera inicjatywy, którym przyświeca podobna misja. Tydzień Programisty to wydarzenie, na którym warto być i z którego warto czerpać.”

Beata Jakubczyk,
manager Gdańskiego Inkubatora Przedsiębiorczości STARTER

Slide

„John Carmack twórca gry Doom powiedział kiedyś „Programowanie to nie gra o sumie zerowej, nauczając kolegów niczego nie tracisz. Uwielbiam dzielić się czym tylko mogę, ponieważ kocham programowanie”. Ten cytat najlepiej określa Tydzień Programisty. Podczas warsztatów i prelekcji spotkasz osoby, które chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.”

Leszek Miotk programista i lider zespołu w Projekt Żeton

Slide

„To kolejne wydarzenie branżowe przy którym współpracujemy. Świetni prelegenci, bardzo ciekawy zakres merytoryczny i inspirujące dyskusje. Organizatorzy jak zawsze profesjonalni, dobrze zorganizowani i pełni pozytywnej energii.”

Jarosław Parzuchowski,
Prezes Zarządu Fundacji Interizon

Slide

„Jak zwykle bardzo dobra organizacja i wiele ciekawych prelekcji. Skala wydarzenia też robi wrażenie. To dobra okazja, żeby pokazać się w całym kraju i dotrzeć do wielu programistów mniej standardowymi kanałami.”

Marek Stawiasz, prezes zarządu Horde Technology

Slide

„Miałam okazję dwukrotnie współpracować z Organizatorami Tygodnia Programisty i powiedzieć mogę jedno – za tym wydarzeniem kryje się mnóstwo pasji, energii i wiedzy. Nie ważne czy weźmiecie udział w tym wydarzeniu jako uczestnicy, prelegenci czy współorganizatorzy. Możecie być pewni, że nie będzie to czas stracony”

Marta Głowacka, Project Manager

Slide

„Jedne z najlepszych warsztatów/szkoleń na jakich miałem okazję być biorąc pod uwagę ilość przerobionego materiału/przykładowy projekt/sposób tłumaczenia i rozwiązywania problemów.”

Uczestniczka warsztatów 2020

Slide

„Co mogę powiedzieć o Tygodniu Programisty? Że łatwo zmienić go w życie programisty. To seria świetnie zorganizowanych wydarzeń, które pozwalają na zorientowanie się w świecie IT. Dla mnie jako osoby początkującej była to szansa na określenie co jest dla mnie ważne, co mnie bawi i co warto jest rozwijać. Ale widziałem sporo osób już siedzących w różnych działkach IT, które na Tygodniu Programisty chciały spróbować czegoś nowego, z odległych dla siebie dziedzin. Świetna okazja do nawiązania kontaktów i poszerzenia wiedzy.”

Rafał Nitychoruk, uczestnik Tygodnia Programisty

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow