Nie spodziewaj się bajki, lecz prawdziwej historii opartej na najświeższych faktach prosto z rynku pracy IT oraz solidnych danych. Przedstawmy bohaterkę – Alicję, która rozpoczyna swoją karierę w dziedzinie IT i skutecznie ją rozwija.
Jeśli chcesz na podstawie konkretnych danych liczbowych poznać zwroty akcji w zawodowej historii Alicji, oraz szukasz wskazówek, jak zainicjować lub rozwijać swoją przygodę w obszarze IT, to nie możesz przegapić tej prezentacji.
Dowiesz się, które specjalizacje w IT są tymi, od których warto zaczynać. Jakie są oczekiwania pracodawców, warunki pracy oraz płacy, na jakie mogą liczyć kandydatki. Dowiesz się także, z jakimi trudnościami spotykają się podczas rekrutacji. Czy awans w tej branży jest nadal realny i szybki i co dostarcza największej satysfakcji w tej pracy? Przyjrzymy się również temu, jak trudno znaleźć pierwszą pracę oraz co skłania nas do poszukiwania kolejnej w tej dziedzinie. Jak wyboista bywa ścieżka technologiczna i czy historia Alicji dobrze się kończy?